Menu

Do konce února můžete předplatit VOYO za 99 Kč

06.02.2013 17:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Do konce února můžete předplatit VOYO za 99 Kč

Do konce února můžete předplatit VOYO za 99 Kč | foto: CHIP

V rámci oslav 19. Narozenin připravila TV Nova akční slevu na předplatné služby VOYO. Do 28. Února můžete VOYO objednat za 99 Kč měsíčně a pokud předplatné nepřerušíte, můžete jej za 99 Kč měsíčně mít napořád. Navíc lze vyhrát 40“ chytrou televizi Samsung.

 

 

 

VOYO slaví spolu s televizí Nova její 19. narozeniny a jako dárek nabízí všem divákům televize i svým zákazníkům po celý únor speciální akci - měsíční předplatné za téměř 50 % původní ceny. Předplatitelé, kteří do 28. února zaplatí kartou či přes účet PayPal, získají měsíční předplatné VOYO za 99 Kč. V případě, že své aktivní předplatné nepřeruší, mohou mít širokou knihovnu více než 1 500 filmů, zahraničních a domácích seriálů i pořadů televize NOVA spolu s kanály VOYO Cinema a NOVA Sport za tuto cenu navždy.

Všichni zákazníci, kteří si předplatné za 99 Kč zakoupí, se mohou zúčastnit soutěže o čtyři chytré televizory Samsung o úhlopříčce 40".

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení