Menu

DVB-T tuner pro smartphony

12.09.2012 20:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
DVB-T tuner pro smartphony

DVB-T tuner pro smartphony | foto: CHIP

Sunnysoft uvádí na český trh miniaturní DVB-T tuner, určený pro smartphony se systémem Android 4.0 a novějším. Ke smartphonu se připojuje pomocí mikroUSB portu a kromě sledování DVB-T vysílání umožňuje i jeho záznam. Stojí 2 499 Kč.

 

 

 

Hlavní výhodou DVB-T tuneru je možnost sledovat na chytrém telefonu televizní DVB-T vysílání bez nutnosti připojení k internetu. Zařízení spolupracuje s telefony používajícími Android ve verzi 4.0 a vyšší, které mají nainstalovanou aplikaci Tivizen Mini for Phone. V seznamu oficiálně kompatibilních smartphonů najdeme modely Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Nexus, Sony Xperia S, Sony Xperia P a Sony Xperia Ion, teoreticky by ale měl tuner spolupracovat se všemi smartphony vybavenými požadovaným operačním systémem a mikroUSB portem. Přesto však doporučujeme zájemcům z řad majitelů oficiálně nepodporovaných zařízení zjistit si před nákupem kompatibilitu buď od prodejce, nebo z důvěryhodných zdrojů na internetu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení