Menu

Electro World: dárky na poslední hodinu

19.12.2011 06:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Electro World: dárky na poslední hodinu

Electro World: dárky na poslední hodinu | foto: CHIP

Electro World i letos vytrhne trn z paty všem, kteří shání vánoční dárky na poslední chvíli. Ještě na Štědrý den bude možné nakupovat!

Všechny kamenné prodejny Electro World budou mít 24. prosince otevřeno až do 14 hodin. Pokud zákazník stihne objednat zboží přes internet do 11:00, díky službě »Collect at store« si může zboží ještě na Štědrý den do 14 hodin vyzvednout na prodejně.

 

Zboží lze vyzvednout v 15 městech, ve kterých má Electro World v ČR celkem 20 poboček.

Jako každý rok všechny kamenné prodejny budou mít na Štědrý den otevřeno do 14.00. Kdo chce nakoupit na www.electroworld.cz, stačí do 21. prosince do 12:00 objednat zboží na internetu a nejpozději 23. prosince vám je doručí kurýr.

 

Těm, kteří dávají přednost návštěvě klasického obchodu, vychází Electro World vstříc a během svátků prodlužuje ve svých prodejnách otevírací doby, minimálně do 21, někde i do 22 hodin. Dostali jste dárek, který vám nevyhovuje, a chcete jej vrátit? Většina prodejen bude mít již 26. prosince opět otevřeno.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení