Menu

Elegantní desktopy „vše v jednom“

08.04.2010 19:22 | Redakce Chip + Přidat komentář
Elegantní desktopy „vše v jednom“

Elegantní desktopy „vše v jednom“ | foto: CHIP

Firma ASUS představila čtyři modely řady EeeTop PC ET2010 - všestranná PC typu all-in-one, která se hodí pro práci i domácí zábavu. Všechny modely disponují 20“ displejem s rozlišením 1400 x 900 bodů.

Provedení produktové řady ET2010 se vyznačuje tloušťkou pouhých 2,54 cm, a šetří tak uživatelům místo na stole. V případě potřeby je možné počítač zavěsit na zeď. Na český trh přijdou modely s vícedotykovými i nedotykovými displeji. Počítače jsou založeny na dvoujádrových procesorech Intel Atom nové generace a grafickým řešením NVIDIA ION. Ostatní modely řady EeeTop PC ET2010 jsou osazeny dvoujádrovým procesorem AMD Athlon II a samostatnou grafickou kartou s podporou DirectX 11.
Všechny nově uvedené desktopy nabízejí široké možnosti multimediálního vyžití - umožňují sledování HD videa na internetu, sdílení fotek nebo hraní her. Sledování filmů zprostředkovává 20" displej s rozlišením 1400 × 900, nebo lze využít HDMI rozhraní pro připojení dalších zařízení.

Vícedotykové ovládání

Modely EeeTop PC ET2010PNT a ET2010AGT jsou vybaveny displejem s podporou vícedotykového ovládání. Jeho prostřednictvím mohou například uživatelé dvěma prsty snadno přibližovat a otáčet fotografie nebo intuitivně procházet webové stránky.
Všechny modely řady EeeTop PC ET2010 se dodávají se sadou interaktivního softwaru. Platforma Eee Docking společnosti ASUS slouží jako pohodlné univerzální řešení poskytující uživateli přístup k digitálnímu obsahu, službám a dalšímu užitečnému softwaru. Je tvořena nástroji Eee Amuse, Eee Sharing, Eee Xperience a Eee Tools. Cena počítačů se podle vybavení pohybuje od 12 790 Kč vč. DPH do 18 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení