Menu

Elektronický poznámkový blok

25.03.2011 09:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Elektronický poznámkový blok

Elektronický poznámkový blok | foto: CHIP

LCD tablety Boogie Board je možné pořídit i v ČR. Jde o bezpapírovou formu poznámkového bloku, kterou lze využít mnoha způsoby.

Studenti a děti mohou Boogie Board používat k nácviku písma, aritmetickým výpočtům, řešení rovnic, kreslení obrázků nebo i hraní her místo tradičního papíru a tužky. Díky sadě magnetů jej pak lze uchytit např. na lednici a používat pro domácí vzkazy. Může také sloužit jako komunikační zařízení pro osoby se sluchovým a řečovým postižením nebo jako rehabilitační nástroj pro pacienty s tělesným či duševním postižením. Rozměry tabletu jsou 125 × 183 mm a hmotnost 118 g.
Psací plocha tabletu Boogie Board je vyrobena z tlakově citlivého displeje Reflex LCD firmy Kent Displays, který je na rozdíl od LCD vyroben z ohebného plastu odolného proti nárazu. Reflex LCD uchovává obraz bez spotřeby energie, přičemž energie je spotřebovávána jen na vymazání plochy displeje. Napájení zajišťuje knoflíková baterie, která má kapacitu na více než 50 000 vymazání.
LCD tablety je možné pořídit za cenu 999 Kč včetně DPH. Více informací o psacích tabletech Boogie Board najdete na stránce www.boogieboard.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení