Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

ESET pomáhá seniorům

05.05.2014 16:20 | Karel Kovar
ESET pomáhá seniorům

Bezpečnostní expert společnosti Eset Petr Šnajdr pomáhá seniorům zvládat nástrahy internetu.

Společnost ESET uspořádala ve spolupráci s neziskovou organizací „Svaz postižených civilizačními chorobami“ školení bezpečného chování na internetu pro seniory. Na třech přednáškách, z nichž jedna se konala v Ústí nad Labem a dvě v Praze, se senioři dozvěděli, jaké nástrahy na ně na internetu číhají
a jak se proti nim mohou chránit.

„Senioři bývají důvěřiví, a navíc nemívají hluboké technické znalosti. Je proto důležité, aby měli alespoň základní představu, jak se na internetu chovat,“

říká bezpečnostní expert společnosti ESET Petr Šnajdr, který seniorům přednášel.

Senioři se na přednáškách dozvěděli, proč a jak mají chránit své osobní údaje a jaké jsou zásady bezpečné mailové komunikace a bezpečného brouzdání po webu. Dostali také informace o hrozbách na sociálních sítích a jak bezpečně používat mobilní telefon.

„Internet a mobilní komunikace se stávají významnou součástí života seniorů, ale ti na to často nejsou připraveni. ESET, jakožto společensky odpovědná společnost, přispívá k tomu, aby i senioři mohli využívat výhody internetu naplno a bez obav,“ říká k přednáškám pro seniory Jaroslav Fabián, marketingový ředitel společnosti ESET.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení