Menu

Eset uvolňuje vývojářskou sadu pro řešení Eset Secure Authentication

17.04.2014 14:12 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Eset uvolňuje vývojářskou sadu pro řešení Eset Secure Authentication

Eset uvolňuje vývojářskou sadu pro řešení Eset Secure Authentication | foto: CHIP

Vývojářská sada (SDK) rozšiřuje použitelnost moderního řešení pro dvoufaktorovou autentizaci. Řešení ESET Secure Authentication je nyní možné jednoduše nasadit k ochraně prakticky jakékoli aplikace.

Společnost ESET zásadně rozšířila použitelnost autentizačního řešení ESET Secure Authentication. Nabízí systémovým architektům a vývojářům možnost integrovat toto moderní zabezpečení přístupu k datům a systémům také do prostředí, v němž není k dispozici Active Directory společnosti Microsoft. Tuto možnost dává vývojářská sada (SDK – Software Development Kit) pro programovací jazyky .NET, PHP a Java; ve všech případech ESET nabízí také návody jak pro vývoj, tak pro nasazení, a příklady použitelného kódu.

esssse-nahled

„Dostupnost vývojářské sady dělá z ESET Secure Authentication jedno z nejatraktivnějších řešení na trhu. Umožňuje jednoduše nasadit dvoufaktorovou autentizaci k zabezpečení přístupu k prakticky jakékoli aplikaci nebo dokonce ke konkrétním transakcím uvnitř aplikace. To je v době zvýšeného rizika zneužití přístupu k systémům a úniků dat neocenitelná výhoda,“ říká Miroslav Dvořák, technický ředitel ESET software.

Řešení ESET Secure Authentication může být nasazeno třemi způsoby. Nativně podporuje Outlook Web Access/App pro Microsoft Exchange 2007, 2010 a 2013, Microsoft SharePoint a Microsoft Dynamics CRM, a také a webové aplikace jako je Exchange Control Panel (2010) a Exchange Administration Centre (2013).

Díky přítomnosti rozhraní API je možné řešení ESET Secure Authentication jednoduše integrovat do existujícího autentizačního systému,využívajícího Active Directory společnosti Microsoft. Konečně, díky vývojářské sadě (SDK) je možné řešení ESET Secure Authentication implementovat do libovolného vlastního systému, tedy bez potřeby použití Active Directory.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení