Menu

ESET vede ve filtrování spamu, potvrdil test

14.03.2016 11:09 | Aleš Přistál + Přidat komentář
ESET vede ve filtrování spamu, potvrdil test

ESET vede ve filtrování spamu, potvrdil test | foto: CHIP

Britská nezávislá testovací organizace Virus Bulletin zveřejnila svoje nejnovější hodnocení VBSpam, které porovnává reálné výsledky antispamových řešení.

Společnost ESET v něm dosáhla finálního skóre 99,995 – opět lepšího, než kterýkoli jiný bezpečnostní produkt. „ESETu jasně patří další ocenění VBSpam+,“ konstatuje Virus Bulletin ve své zprávě o výsledcích testu.

ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server  předstihl patnáct dalších testovaných produktů a získal špičkové ocenění VBSpam+. Produkt společnosti ESET při blokování spamu nechal projít jen 10 z více než 200 tisíc spamových e-mailů použitých při testu. Zároveň neměl žádné falešné poplachy, ani u newsletterů, u kterých mají jiné produkty problémy. Kombinace skvělé detekce, minimálního počtu falešných poplachů a rychlosti řešení od společnosti ESET vedlo k nejlepšímu skóre v celém testu – 99,995 bodu.

V předešlém testu VBSpam z listopadu 2015 dosáhl ESET Mail Security rovněž vynikajících výsledků – 99,99 bodu a zároveň žádný falešný poplach. „Jsme hrdí, že naši zákazníci mohou těžit z konzistentně vynikajícího výkonu našich produktů,“ říká Martin Skýpala, produktový specialista společnosti ESET.

ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server odstraňuje všechny typy hrozeb, včetně virů, rootkitů, červů a spyware. Účinně také bojuje se spamem a phishing útoky na podvodných stránkách. Lokální karanténa spamových a nedoručených zpráv je přístupná i přes samostatný prohlížeč. Produkt je optimalizován pro virtuální prostředí, aktualizace a programové moduly je možné ukládat mimo defaultní lokaci. Podporuje připojení do nástroje vzdálené správy ESET Remote Administrator.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení