Menu

Evolve GX800 Predator

06.10.2010 13:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Evolve GX800 Predator

Evolve GX800 Predator | foto: CHIP

Evolve přichází s novinkou – odolným mobilem Evolve GX800 Predator. Stejně jako dříve Survivor i Predator přináší to, co zde dosud není, a má ambice se stát nejžádanějším odolným telefonem na trhu.

Tuto pozici mu usnadňuje nejen výrazně vyšší odolnost než měl Survivor, ale též exkluzivní funkční výbava, kdy telefon obsahuje snad vše, co nabízí běžné mobilní telefony (a část funkcí okouknul i u chytrých telefonů, např. vestavěnou GPS). Můžeme mu tedy po právu říkat plně vybavený odolný mobil. A nejen že přináší plnou výbavu a vysokou odolnost – navíc je, jako vůbec první odolný mobilní telefon na světě, vybaven vysílačkou, takže vám poskytne službu i v oblasti, kde není pokrytí GSM sítě, i když do takových oblastí se díky podpoře quadband s Predatorem dostanete jen výjimečně.

Telefon bude v obchodní síti dostupný během Q4/2010. Cena pro český trh má být již brzy stanovena.

Brzy vám přineseme jako první více informací o tomto novém telefonu!

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení