Menu

Export dat narozenin z Facebooku do Outlooku

22.10.2018 16:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Export dat narozenin z Facebooku do Outlooku

Export dat narozenin z Facebooku do Outlooku | foto: CHIP

Chcete-li si přesunout data narození vašich přátel z Facebooku do kalendáře aplikace Outlook, aby vám je včas připomínal, postupujte následovně. 

Spusťte Facebook a v nabídce na levé straně domovské stránky klikněte na položku »Události«. Následně rolujte v pravé části prohlížeče, až se dostanete na část „Události si můžete přidat do Microsoft Outlooku, Kalendáře Google nebo Kalendáře Apple. Po přidání se budou aktualizovat.“. Pod tím najdete dvě možnosti: »Nadcházející události« a »Narozeniny«. Pokud kliknete na »Narozeniny«, exportují se vám do kalendáře pouze data narozenin vašich přátel. V následujícím okně potvrďte aplikaci Outlook. Jestliže následně spustíte aplikaci Outlook, zeptá se vás, zda do ní chcete přidat nové údaje s narozeninami.

narozeninyx-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení