Menu

Externí 3D Blu-ray vypalovačka ASUS

16.05.2011 09:02 | Redakce Chip + Přidat komentář
Externí 3D Blu-ray vypalovačka ASUS

Externí 3D Blu-ray vypalovačka ASUS | foto: CHIP

Firma ASUS představila stylovou externí Blu-ray vypalovačku s označením BW-12D1S-U. Novinka má zajímavý design a umožňuje snadný převod z DVD, rychlé vypalování Blu-ray disků a přehrávání 3D Blu-ray disků.

Nová vypalovačka zaujme uživatele nevšedním designem inspirovaným diamantem. Má ale i zajímavé technické parametry: rozhraní USB 3.0 a technologie Optimal Tuning Strategy (OTS) zajišťují rychlost zápisu až 12× a obstarávají zápis a přehrávání 3D obsahu ve vysokém rozlišení. Stojánek umožňuje vypalovačku umístit v horizontální i vertikální poloze. Novinka se prodává za 3890 Kč s DPH.
Veškerá Blu-ray zařízení od ASUSu nyní podporují přehrávání ve 3D. Umožňují konverzi 2D videa na 3D a přehrávání v rozlišení Full HD 1080p. Za účelem snazšího a rychlejšího převodu DVD na Blu-ray využil výrobce funkci pro rozšíření obsahu v nižším rozlišení než HD DVD do standardu HD. Zařízení podporuje zvukové technologie Dolby EX a 5.1kanálové DTS-HD.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení