Menu

Externí disky Adata Premier

20.08.2016 09:09 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Externí disky Adata Premier

Externí disky Adata Premier | foto: CHIP

Firma Adata Technology představila externí SSD disk Premier SC660 a externí pevný disk Premier HC660. Dvojice disků se vyznačuje kovovým designem s tloušťkou jen 9,6 mm. 

Kryty obou modelů externích pevných disků jsou kovové, odolné proti nárazům, škrábancům a oděrkám. Externí SSD disk Premier SC660 při své tloušťce 9,6 mm nabídne přenos dat rychlostí až 440 MB/s při čtení i zápisu. Disk je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac OS a Android a je dostupný ve variantách 240 GB a 480 GB. Váží pouhých 80 g.

Externí HDD disk HC660 se stejně jako SSD disky SC660 vyznačuje tloušťkou 9,6 mm, což představuje zhruba stejnou výšku jakou má samotný 2,5“ disk. HC660 je kompatibilní s Windows, Mac OS a Android a v nabídce budou verze s kapacitou 1 TB a 2 TB. Díky technologii plug’n’play a podpoře USB 3.0 mohou zákazníci bez složitého nastavování připojit svůj HC660 k široké škále zařízení.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení