Menu

Externí rámeček na disky

25.01.2018 12:20 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Externí rámeček na disky

Externí rámeček na disky | foto: CHIP

Z interního disku si můžete snadno udělat externí. Použít k tomu můžete rámeček na disky ED600 společnosti Adata. Je kompatibilní s pevnými disky i SSD disky a díky podpoře USB 3.1 dosahuje rychlostí až 5 Gb/s. Je odolný a stylový.

Při návrhu ED600 se myslelo na snadnost použití. Instalace zařízení vyžaduje pouze tři kroky, které se dají zvládnout během pár sekund. ED600 podporuje 7 mm a 9,5 mm vysoké 2,5“ disky SATA a je kompatibilní s operačními systémy Windows i MacOS. Díky tomu bude fungovat se stolními počítači, notebooky i herními konzolemi.

front-nahled

ED600 má pogumovaný černý kryt a zajišťuje ochranu IP54 proti prachu a vlhkosti. Kromě toho nabízí odolnost proti nárazům díky silikonové vrstvě uvnitř svého obrněného vnějšího krytu. Disky uvnitř tak podle výrobce přežijí pád až z výšky jednoho metru. V České republice bude rámeček prodávat od února za 349 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení