Menu
CHIP Speedtest

Facebook testuje novou aplikaci na telefonování

25.03.2015 06:45 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Facebook testuje novou aplikaci na telefonování

Prostřednictvím aplikace Facebook Messenger je již delší dobu možné telefonovat po internetu. Nyní Facebook testuje zcela novou aplikaci, která by mohla nahradit výchozí telefonní aplikaci v Androidu.

Některým uživatelům aplikace Facebook pro Android se v jejich smartphonech náhodou objevily i informace o nové aplikaci Phone, jejíž popis naznačuje, že by měla nahrazovat výchozí aplikaci na telefonování v Androidu.

facebook-phone-app-nahled

Nová aplikace od Facebooku by měla poskytovat doplňující informace o lidech kterým budete telefonovat, získané samozřejmě z nejrozšířenější sociální sítě. Dále slibuje blokování hovorů z telefonních čísel, označovaných ostatními uživateli Facebooku za obtěžující.

Facebook zatím o své nové aplikaci oficiálně nepublikoval žádné informace, ale možná se již brzy dozvíme více, například na konferenci F8 pořádané Facebookem pro vývojáře. Konference F8 proběhne 25. a 26. března v San Franciscu. 


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení