Menu

Facebook testuje novou aplikaci na telefonování

25.03.2015 06:45 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Facebook testuje novou aplikaci na telefonování

Facebook testuje novou aplikaci na telefonování | foto: CHIP

Prostřednictvím aplikace Facebook Messenger je již delší dobu možné telefonovat po internetu. Nyní Facebook testuje zcela novou aplikaci, která by mohla nahradit výchozí telefonní aplikaci v Androidu.

Některým uživatelům aplikace Facebook pro Android se v jejich smartphonech náhodou objevily i informace o nové aplikaci Phone, jejíž popis naznačuje, že by měla nahrazovat výchozí aplikaci na telefonování v Androidu.

facebook-phone-app-nahled

Nová aplikace od Facebooku by měla poskytovat doplňující informace o lidech kterým budete telefonovat, získané samozřejmě z nejrozšířenější sociální sítě. Dále slibuje blokování hovorů z telefonních čísel, označovaných ostatními uživateli Facebooku za obtěžující.

Facebook zatím o své nové aplikaci oficiálně nepublikoval žádné informace, ale možná se již brzy dozvíme více, například na konferenci F8 pořádané Facebookem pro vývojáře. Konference F8 proběhne 25. a 26. března v San Franciscu. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení