Menu

FAYN nabízí nejlevnější neomezené volání po IP

06.02.2014 16:09 | Radek Kubeš + Přidat komentář
FAYN nabízí nejlevnější neomezené volání po IP

FAYN nabízí nejlevnější neomezené volání po IP | foto: CHIP

Společnost FAYN Telecommunications představila neomezený VoIP tarif SUPER, bez závazků a s měsíčním poplatkem 299 Kč.

Tento nový tarif přináší volání do všech českých sítí bez jakýchkoli časových či finančních závazků i omezení počtu volných minut. Měsíční poplatek za tarif SUPER činí 299 Kč s DPH, přičemž nejbližší konkurent nabízí neomezený tarif za cenu o dvě stě korun vyšší. Zákazník, který si tarif SUPER aktivuje, získá možnost neomezeného volání do všech českých mobilních i pevných sítí, aniž by byl znevýhodněn jakoukoli dlouhodobou smlouvou na dobu určitou či omezen jinými faktory podmiňujícími jeho aktivaci. Nový tarif SUPER byl navržen pro nejširší skupinu zákazníků – od koncových uživatelů až po podnikatele či menší firmy.

cisco-7975-lrg-nahled

Tarif SUPER využívá jako přenosovou trasu téměř libovolný typ připojení k internetu (VoIP), který je běžně dostupný nejen v domácnostech, ale i na cestách. V současnosti lze pro VoIP telefonování používat pevné telefony, chytré mobilní telefony, počítače nebo tablety. Součástí tarifu SUPER je samozřejmě i tradiční telefonní číslo, na kterém lze uživatele kdykoli zastihnout. Díky funkci Mobilní CLIP navíc volaná strana ani nemusí poznat, že příchozí hovor neprobíhá z mobilního přístroje uživatele.

„Náš neomezený tarif jsme koncipovali pro zákazníky z řad koncových uživatelů a menších firem. Nechceme samozřejmě nijak omezovat uživatele, kteří dokážou provolat tisíce minut měsíčně, nicméně např. call centrům nebo organizacím s potřebou využívat vlastní pobočkové ústředny vždy připravujeme individuální nabídku na míru,“ doplnil Luděk Čížek, technologický manažer společnosti FAYN Telecommunications.

FAYN aktuálně nabízí šest tarifů – tři pro mobilní GSM služby, tři na volání přes internet (VoIP).

Zdroj: TZ FAYN.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení