Menu

Finální verze Firefox 4 je na světě, ale ...

21.03.2011 19:02 | Redakce Chip + Přidat komentář
Finální verze Firefox 4 je na světě, ale ...

Finální verze Firefox 4 je na světě, ale ... | foto: CHIP

Mozilla den před oficiálním vydáním dala k dispozici na své ftp servery finální verzi prohlížeče Firefox 4! Je to opravdu oficiální verze?

Na FTP serverech nadace Mozilla se objevil Firefox verze 4, který není označený jako beta, ani jako RC. Je velmi pravděpodobné, že se jedná o finální verzi nového Firefoxu ačkoli jeho oficiální premiéra je naplánována až na zítřejší den.

Nový prohlížeč, který je založený na jádru Gecko 2.0, nabízí nové uživatelské rozhraní, nový způsob jak organizovat záložky, přepracovaného manažera pro rozšíření (add-ons),  podporu pro HTML5, WebGL a multitouch (Windows 7) a celkově přináší lepší zabezpečení a výkon.

Aktualizace prohlížeče Firefox:

Vzhledem k tomu, že Mozilla zablokovala stažení poslední verze Firefoxu z jejich ftp serveru, nabízíme přímý odkaz ke stažení alespoň verze pro Windows:

- Windows 32bit

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení