Menu

FineReader Online

22.02.2011 14:17 | Redakce Chip + Přidat komentář
FineReader Online

FineReader Online | foto: CHIP

Společnost ABBYY aktualizovala program FineReader Online. 

Aktualizovaná verze  funguje  na  nejnovější  platformě  ABBYY  FineReader  10,  a  pro  korektnější  rozeznávání snímků  nízké  kvality  využívá  technologii  předběžného  zpracování  fotografií  Camera  OCR,  dále  pak technologii ADRT, která umožňuje zrekonstruovat logickou strukturu vícestránkového dokumentu a uchovat původní formátování. 
 
Pro  snadnější  práci  byly  ke  stávajícím  funkcím  aplikace  přidány  nové.  ABBYY  FineReader  Online  nyní podporuje nové formáty MS Office a autorizaci přes uživatelský účet Google. Doplněna byla také možnost změnit elektronickou adresu uvedenou při registraci.
 
Stále  více  uživatelů  dává  před  stolními  PC  přednost  mobilním  zařízením  a  online  programům  před tradičním  programovým  vybavením.  S  aplikací  ABBYY  FineReader  Online  získvají  veškeré  výhody FineReader 10, a navíc možnost využívat aplikaci kdekoli, kde existuje internetové připojení, na jakémkoli zařízení  s plnohodnotným  prohlížečem  nezávisle  na  platformě  a  konfiguraci. V aktualizované verzi aplikace funguje systém přizvání přátel: za každého přizvaného přítele, který se zaregistruje, získá uživatel aplikace  3  stránky  zdarma.  FineReader  Online  – vynikající  příležitost  vyzkoušet  si  všechny  výhody  OCR programů ABBYY.
 
Multifunkční  verze  aplikace  ABBYY  FineReader  Online,  která  se  začala  prodávat  v roce  2010,  nabízí uživatelům možnost jednoduše a rychle převádět fotografie dokumentů do textových formátů s možností úprav, a to přímo v internetovém prohlížeči, a bez nutnosti instalace jakéhokoli programového vybavení na počítač.  
Aplikace se vyznačuje jednoduchým a intuitivním uživatelským rozhraním. Rozpoznat text je možné ve 3 jednoduchých  krocích:  nahrání  fotografie,  volba  formátu  pro  uložení  a  následné  vyzvednutí  výsledků prostřednictvím e‐mailu nebo profilu uživatele na webových stránkách. 
 Aplikace  ABBYY  FineReader  Online  podporuje  37  jazyků  rozpoznávání  a  umí  zpracovávat  dokumenty ve více jazycích. Aplikace podporuje všechny nejčastěji používané grafické formáty včetně JPEG, TIFF, PNG, DjVu,  rozezná  PDF  a  umožňuje  ukládání  výsledků,  zpracování  v těch  nejpopulárnějších  textovýh formátech, jako jsou DOC, DOCX, XLS, XLSX, TXT, RTF, PDF a PDF/A.
 
Díky pružné cenové politice a okamžitému přístupu přes internet je tento program ideálním řešením pro široký  okruh  uživatelů,  jejichž  potřeba  rozpoznávání  textu  není  příliš  veliká,  ale  kteří  preferují  spíše dostupnost programu a kvalitu výsledků.   

Info: http://finereader.abbyyonline.com

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení