Menu

Flash disky s microUSB i USB-C

20.06.2017 16:25 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Flash disky s microUSB i USB-C

Flash disky s microUSB i USB-C | foto: CHIP

OTG flash disky UC360 a UC370 společnosti ADATA Technology umožňují rychlé připojení v podstatě ke všem typům zařízení s USB konektorem Jeden obsahuje konektory USB-A a microUSB, zatímco druhý kombinuje v jednom těle USB-A a USB-C. 

Kompaktní flash disk UC360 je vybaven konektory USB-A i microUSB, takže ho můžete připojit i třeba ke smartphonu, nebo tabletu s podporou OTG (On-The-Go). Má poutko pro zavěšení a váží jen 3,8 g.

03-uc370-p-v2-2000x2000-64gb-nahled

Disk UC370 má na jednom konci USB-A konektor, zatímco na druhé se objevuje USB-C. Disk, který se nachází mezi nimi, tak mohou zákazníci připojit k záplavě zařízení, od těch tradičních až po zbrusu nová. UC370 podporuje rychlosti až 10 Gb/s a váží 3,7 g. Je také vybaven integrovaným poutkem, které usnadní přenášení i ukládání, a má stylovou krytku pro USB-C konektor. Zákazníci si mohou vybrat z variant 16 GB, 32 GB a 64 GB.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení