Menu

Fotoaparáty ve stylu objektivu

04.09.2014 03:54 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Fotoaparáty ve stylu objektivu

Fotoaparáty ve stylu objektivu | foto: CHIP

Společnost Sony rozšířila svoji nabídku fotoaparátů ve stylu objektivu o dva nové modely, které se s chytrým telefonem umí připojit přes Wi-Fi nebo klasicky jako přídavný objektiv; případně je lze používat i samostatně, takže si uživatelé mohou fotografovat nebo natáčet vše ve vysoké kvalitě  z jakéhokoliv úhlu.

txwnvy1vwo1bpbyowwla-nahled

Model ILCE-QX1 disponuje stejným obrazovým snímačem APS-C CMOS jako bezzrcadlovky s výměnnými objektivy od Sony, a i proto umí pořizovat skvělé fotografie s efektně rozostřeným pozadím i jasné noční snímky s vysokou citlivostí a nízkou hladinou šumu.

DSC-QX30 má stejný třicetinásobný optický zoom Sony G Lens, stabilizaci obrazu Optical Steadyshot a funkce automatického ostření, které najdeme u modelů Sony Cyber-shot. Kvalita takto pořízených fotografií se skutečně nedá srovnávat s běžným fotoaparátem v mobilu, zejména u objektů fotografovaných zdálky, které jsou v případě DSC-QX30 znatelně méně rozmazané.

m9eskfus4ds0ebycwdfq2-nahled

Ke stávajícím barevným variantám DSC-QX30 přibyla v nabídce také měděná a růžová. Díky aktualizaci má aplikace PlayMemories Mobile nyní rychlejší a stabilnější připojení, více funkcí a uživatelsky komfortnější rozhraní.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení