Menu

Full HD projektor s bezdrátovým přenosem a podporou 3D

23.07.2013 08:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Full HD projektor s bezdrátovým přenosem a podporou 3D

Full HD projektor s bezdrátovým přenosem a podporou 3D | foto: CHIP

Společnost BenQ představila projektor BenQ W1500, což je první Full HD 3D projektor s vestavěnou 5GHz bezdrátovou technologií. Projektor přináší možnost bezdrátového přenosu nekomprimovaného 2D a 3D Full HD obrazu a bezdrátového přenosu zvuku z nejrůznějších multimediálních zařízení s výstupem HDMI.

Projektor má krátkou projekční vzdálenost, dva vestavěné 10W reproduktory a 1,6x zoom.Hodí se především pro promítání do domácnosti. Umožní promítat velký obraz o úhlopříčce 84“ ze dvou metrů, takže si nemusíte dělat starosti s malým prostorem místnosti. Nový model je postaven na 5GHz bezdrátové Full HD technologii, která umožňuje přenos nekomprimovaného obrazu z jakéhokoli zařízení s výstupem HDMI na vzdálenost 20 m.

Projektor BenQ W1500 podporuje 3D timing a HDMI 1.4a mandatory 3D, díky kterému můžete sledovat 3D filmy rovnou z vašeho Blu-Ray přehrávače, stejně tak jako hrát 3D hry na PS3. Podporováno je také nVidia 3DTV pro promítání 3D obrazu z počítače s čipem nVidia, jako jsou hry, aplikace, video, fotografie, 3DVisionLive.com a Blu-ray 3D.

Domácí projektor BenQ W1500 bude celosvětově v obchodech od července 2013. Doporučená koncová cena pro Českou republiku činí 33 990 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení