Menu

GARMIN nüvi 1695

25.11.2010 16:27 | Redakce Chip + Přidat komentář
GARMIN nüvi 1695

GARMIN nüvi 1695 | foto: CHIP

Nüvi 1695 je vybaven bezdrátovým GSM modulem, který umožňují přístup k řadě on-line služeb Garmin nüLink! Services. Zcela novou převratnou službou je aktuální on-line dopravní zpravodajství umožňující sledovat plynulost silničního provozu, navigovat s ohledem na aktuální stav dopravy, lépe volit nejvhodnější trasu a přesněji vyhodnocovat čas dojezdu do cíle.

Služby Garmin nüLink! Services zahrnují například předpověď počasí pro nejbližších pět dní pro vybrané místo na Zemi, stavy odletů a příletů, ceny pohonných hmot na čerpacích stanicích, přepočet cizích měn podle aktuálních kurzů, on-line databáze policejních radarů a kamer nebo on-line vyhledávání bodů zájmu prostřednictvím Google local search. Pomocí služby Ciao! mohou uživatelé mezi sebou na displeji navigace sdílet informace o tom, kde se aktuálně nacházejí, včetně možnosti sledování místa výskytu navigace prostřednictvím internetu.

On-line služby Garmin nüLink! Services jsou k dispozici na území více než 15 zemí Evropy včetně České republiky.

Mezi standardní funkce Garmin nüvi 1695 patří vysoce jasný dotykový displej s úhlopříčkou 5”, předehrané mapy 44 zemí Evropy, integrované bluetooth hands free, stojánek s integrovaným napájením nebo například asistent řazení do jízdních pruhů.

Doporučená maloobchodní cena: 8.490 Kč s DPH s unikátním ročním datovým roamingem na nüLink! služby zdarma. Prémiová verze Garmin nüvi 1695 Lifetime 10.490 Kč s DPH s bezplatnou doživotní aktualizací navigačních map Evropy (aktualizace k dispozici obvykle 4x ročně).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení