Menu

Gigabitové přepínače s rozšířenou správou

25.04.2019 14:30 | Milan Loucký + Přidat komentář
Gigabitové přepínače s rozšířenou správou

Gigabitové přepínače s rozšířenou správou | foto: CHIP

Dvojice cenově dostupných firemních přepínačů řady Netgear Smart Managed Plus nabízí snadnou instalaci a správu, pět až osm gigabitových ethernetových portů a pokročilé funkce zajišťující optimální výkon firemní sítě.

Malé a střední firmy jsou při svých obchodních aktivitách velmi často závislé na kvalitě firemní sítě. Ta se však v dnešní době potýká s výrazným nárůstem virtualizace a zvýšeným počtem cloudových služeb a aplikací, jako je VoIP, streamování videa či IP monitorování. Moderní přepínače Netgear jsou proto vybaveny technologiemi síťové inteligence, které jim pomáhají oddělit hlasové a video soubory od ostatních dat a následně každému z nich přidělit prioritu. To vše bez dodatečných nákladů a pokročilých IT znalostí.

Nové kovové přepínače řady Smart Managed Plus jsou vybaveny pěti (GS305E) a osmi (GS308E) gigabitovými ethernetovými porty a řadou pokročilých funkcí v podobě QoS, VLAN, IGMP snoopingu v1, v2 a v3 či zrcadlení portů. Jejich prostřednictvím jsou schopné reagovat na veškeré požadavky dnešního firemního prostředí a dosáhnout tak optimálního výkonu firemní sítě. Vysoce kvalitní zabezpečení poskytuje kombinace prevence před DoS útoky, loop detekce, kabelové diagnostiky a kontroly v případě bouřky.

Oba přepínače lze jednoduše instalovat, konfigurovat a spravovat prostřednictvím intuitivního webového rozhraní. Snadné a rychlé propojení přepínače s dodatečným zařízením v podobě pracovní stanice, datového úložiště či tiskárny umožňuje funkce plug-and-play. Přepínače pokrývá rozšířená tříletá hardwarová záruka a technická podpora poskytována po dobu 90 dnů od zakoupení produktů.

Přepínače Netgear GS305E a GS308E jsou v prodeji za doporučené koncové ceny 820 korun/32 euro a 1100 korun/43 euro.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení