Menu

GoClever Insignia 5X – 5“ Full HD IPS mobil se dvěma bateriemi

06.02.2014 13:43 | Michal Bareš + Přidat komentář
GoClever Insignia 5X – 5“ Full HD IPS mobil se dvěma bateriemi

GoClever Insignia 5X – 5“ Full HD IPS mobil se dvěma bateriemi | foto: CHIP

Polská firma GoClever přivezla na český trh cenově dostupný smartphone se slušnou hardwarovou výbavou, mapovými podklady a dvojicí výměnných akumulátorů. 

web-insignia-5x-2-nahled

GoClever Insignia 5X

Mobil je vybaven čtyřjádrovým procesorem 1,5 GHz Cortex A7, grafickým procesorem SGX544, pamětí RAM 1 GB, 4GB vnitřní pamětí a 5palcovým IPS displejem s Full HD rozlišením. Zařízení pracuje s operačním systémem Android 4.2, obsahuje 13Mpx fotoaparát a 2Mpx přední kamerku, dále má slot pro microSD kartu, dva sloty pro SIM karty, microUSB 2.0 port a nechybí ani Wi-Fi a Bluetooth, GPS a rádio FM. Turisty a motoristy může potěšit bezplatná GPS aplikace se sadou map České republiky, Slovenska a Polska. Kromě navigačního balíčku Mireo najdeme v telefonu také kancelářský balík, file manager, Facebook, Skype a multimediální přehrávač. Praktická může být i podpora technologii aeroDISPLAY, která umožňuje prohlížet fotografie z mobilu přímo na televizní obrazovce či projektoru, které tento standard podporují.

Specialitou tohoto telefonu je výbava v podobě dvou baterií s odlišnou velikostí a odpovídajících zadních krytů, které na ně pasují. Majitel se může podle momentálních potřeb rozhodnout, zda chce v určité situaci použít štíhlou a lehkou 2 000mAh baterii s kratší výdrží, nebo použít větší 4 000mAh baterii s delší výdrží.

Smartphone je je k dostání v černé barvě, vedle samotného telefonu a dvou baterií obsahuje balení také kabel USB, nabíječku a sluchátka. Uživatelé si mohou přizpůsobit vzhled telefonu a odlišit se pomocí barevných rámečků, které se prodávají samostatně. Dostupné barvy jsou zlatá, tmavě červená a fialová. Doporučená koncová cena je stanovena na 5 990 Kč.

web-insignia-5x-3-nahled

GoClever Insignia 5X

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení