Menu

GoPay: Elektronický platební systém

20.07.2010 08:33 | Redakce Chip + Přidat komentář
GoPay: Elektronický platební systém

GoPay: Elektronický platební systém | foto: CHIP

Rychlejší, výhodnější a jednodušší elektronické platby. Takové zadání dostali vývojáři z mateřské technolgické společnosti Terms. Nový platební systém přináší provozovatelům elektronické komerce výhody nejpoužívanějších platebních metod v jednom technickém řešení. Každý E-shop si tak může snadno vybrat mix deseti platebních metod přímo na míru, přičemž jednotlivé platební metody jsou aktivovány prostřednictvím platební brány. Internetoví podnikatelé tak ocení výraznou úsporu bankovních nákladů, založenou na jedné integraci, jednom smluvním vztahu a jedné poplatkové politice.

Součástí systému GoPay je také jednoduchá a bezpečná elektronická peněženka. Všem uživatelům dává komfort drobných plateb po síti a možnost posílání nebo přijímání peněz online, zejména za služby/zboží (hudbu, filmy, vstupenky, jízdenky atd.). GoPay peněženku lze založit okamžitě a bez potřeby předávání citlivých osobních údajů. Používání je zdarma a například rodiče ji mohou darovat dětem jako modernizovanou verzi kdysi populární kasičky. GoPay peněženka může také napomoci plánované výuce finanční gramotnosti na základních a středních školách, protože interaktivní formou vede k odpovědnému spravování peněz.

Projekt GoPay.com bude v nejbližší době rozšířen s podporou renomovaných finančních institucí do celé Evropské unie. 

Vlastnosti

Zcela zdarma, nepodléhá kontrole a ověření, bez potřeby bankovního účtu, k registraci stačí pouze e-mail, založení během 30 sekund, zajímavá náhrada běžného bankovního účtu, možnost plateb na libovolný bankovní účet.

Přehled podporovaných platebních metod sdružených v systému GoPay

GoPay peněženka, Moneybookers, PayPal (dostupné ve 4. kvartálu 2010), Premium SMS,
superCASH, MojePlatba, ePlatby, mPeníze (dostupné ve 4. kvartálu 2010), TatraPay (dostupné ve 4. kvartálu 2010), Banka, Platební karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, AMEX, JCB).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  skúsenosti

  Gopay – určite neodporúčam. Uvádza sa, že všetko je zdarma a hneď na začiatok ma okradli o 2,62 eura. Maximálne sklamanie. Cítim a oklamaná a okradnutá…

  Reagovat na komentář

  i po pěti letech stále neseriozní a prolhaná parta chamtivců

  pro GoPay není důlěžité dodržovat smlouvu uzavřenou s klientem, nechrání data klienta, lžou, podvádí, vydírají a dokonce se pokouší neoprávněně zasahovat do podnikání subjektů používajících tento platební systém. POZOR jsou to skuteční čeští bezcharakterní šmejdi.

  Reagovat na komentář

  skusenosti

  Dobry den dekuji za vasi super extra sluzbu ktera my vzala 50 % vkladu nastesti jsem poslal jenom 100 kc a poplatek za tak skvelou sluzbu 52.7kc a zustatek na mem uctu 47,30kc chtel jsem puvodne poslat 1000kc ale jeste ze jsem to neudelal 100 kc bylo jen na zkousku tim urcite doporucim dalsim klientum o zalozeni a platbu tohodle uctu mafianum se tu dari jak je videt.

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení