Menu

GSM Asociace ocenila cloudovou platformu Ericssonu pro propojené automobily

16.04.2015 10:49 | Radek Kubeš + Přidat komentář
GSM Asociace ocenila cloudovou platformu Ericssonu pro propojené automobily

GSM Asociace ocenila cloudovou platformu Ericssonu pro propojené automobily | foto: CHIP

GSM Asociace ocenila inovativnost celého řešení, které umožňuje řidičům a pasažérům přístup k službám a aplikacím dostupným v cloudu.

Platforma Ericsson Connected Vehicle Cloud byla oceněna GSM Asociací a získala cenu Global Mobile Award 2015. Toto prestižní ocenění se uděluje za excelentní a inovativní řešení napříč celým mobilním průmyslem. Vítězství v kategorii nejlepší mobilní řešení pro automobilový průmysl bylo uděleno za inovace v nasazování a instalaci do propojených automobilů.

maxresdefault-nahled

Ericsson Connected Vehicle Cloud je nejkomplexnější platforma na světě pro propojené automobily. Propojuje automobily, jejich posádku s výrobci automobilů, jejich prodejci, dopravními autoritami (regulátory), síťovými operátory, servisy, poskytovali obsahu a dalšími. Klíčoví hráči v automobilovém a technologickém ekosystému nyní můžou dosáhnout k řidičům a jejich spolucestujícím a mohou tak novými cestami transformovat jejich zkušenost s řízením, zvýšit bezpečnost silniční dopravy a přinést nové obchodní příležitosti.

Automobily se tak stávají novými bojovníky propojené společnosti. Ericsson je považován za lídra propojené společnosti a ukazuje, jak je možné předefinovat zábavu, řidičské zkušenosti, propojit cokoliv, co propojit lze a nabídnout stejnou zasíťovanou a propojenou zkušenosti, ať už jste doma nebo na cestách. V současnosti využívají platformu Ericsson Connected Vehicle Cloud stovky tisíc automobilů Volvo na evropském, čínském a americkém trhu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení