Menu

Sony představilo SmartBand 2

21.08.2015 15:08 | Michal Bareš + Přidat komentář
Sony představilo SmartBand 2

Sony představilo SmartBand 2 | foto: CHIP

Nová generace chytrého náramku má senzor, který dokáže zjistit nejen rychlost srdečního tepu, ale i informace o vaší kondici, zdraví a míře stresu. Vibracemi a diodami upozorní majitele na hovory nebo zprávy a můžete pomocí něj ovládat i hudbu.

Díky kombinaci senzorů zrychlení a srdečního tepu dokáže SmartBand 2 monitorovat proměnlivost pulzu a z naměřených hodnot v kombinaci s aplikací Lifelog zjistit nejen fyzickou zátěž a tep majitele, ale i jeho stressovou zátěž. Voděodolný náramek lze nosit do bazénu (IP68) i s ním spát, protože stejně jako u minulé verze měří i kvalitu a délku spánku. Prostřednictvím vibrací a tří pulzujících RGB LED diod náramek dokáže informovat majitele o příchozích hovorech, zprávách, emailech či jiných upozorněních. Náramkem lze ovládat hudbu spuštěnou na připojeném mobilním zařízení. SmartBand 2 dokáže upozornit na to, že jste se na více než 10 metrů vzdálili od vašeho telefonu nebo tabletu, takže už nikdy neodejdete z domu bez telefonu a také vám jej nikdo tak snadno neukradne. Podle výrobce má náramek vydržet na jedno nabití pracovat po dobu dvou dní. Zpočátku se bude prodávat v bílé a černé barvě, ale během krátké doby se má nabídka rozšířit i o růžové a modré modely. Rozměry zařízení činí 40,7 x 15,3 x 9,5 mm, hmotnost 25 gramů. Cena se podle výrobce má pohybovat okolo 119 Eur, v přepočtu tedy okolo 3 200 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení