Menu

HD projektor pro domácí kino a zábavu

06.08.2010 07:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
HD projektor pro domácí kino a zábavu

HD projektor pro domácí kino a zábavu | foto: CHIP

Společnost BenQ oznámila rozšíření produktové řady svých HD projektorů o nový model, nesoucí označení W600+. Projektor je určen pro nadšence domácí zábavy, kteří hledají 720p multimediální domácí projektor.

Nový jednočipový projektor je zkonstruován na základě DLP technologie společnosti Texas Instruments. Nástupce svého bratra W600 je zdokonalen o lepší jas a kontrast. Hry, videa či obrázky pocházející z počítače, televize a mnoha dalších zařízení jednoduše připojíte prostřednictvím duálních HDMI portů s podporou technologie HDCP nebo pomocí RGB, kompozitního i komponentního rozhraní a standardu S-Video.
Graficky náročné hry a filmové scény jsou zobrazeny v HD rozlišení 720p, jehož charakteristiky dále zlepšuje šestisegmentové kolečko barev a technologie BrilliantColor, UNISHAPE, a 3D Color Management.
Svítivost projektoru je 2 600 ANSI lumenů a kontrastní poměr je 4 000:1. Životnost lampy v eko módu je podle výrobce 4 000 hodin a příkon v pohotovostním režimu pod hranicí 1 wattu.
Další novinkou výbavy W600+ je technologie 3D projekce. Projektor je dostupný za částku 14 990 Kč bez DPH.   

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení