Menu

Headset pro herní rváče

08.01.2018 08:46 | Milan Loucký + Přidat komentář
Headset pro herní rváče

Headset pro herní rváče | foto: CHIP

Elegantní sluchátka BML GameGod Bruiser v designovém provedení. Černo-oranžové provedení dává hned na první pohled tušit, že tyto sluchátka mají duši rváče.

Moderní vzhled je doplněn o polstrované náušníky, které nabízí nečekaný komfort a dávají tušit, že dlouhé hodiny hraní nebudou problém. Pro headset hovoří i velmi příjemná cena necelých 500 korun a hmotnost, která je pouhých 250 gramů. Díky tomu není hráč nijak omezován. K tomu přispívá i docela solidní délka propojovacího kabelu. Ten má délku 2,4 metru.

Izolace od okolního ruchu je samozřejmostí a starají se o ní přesně padnoucí náušníky. Nastavitelný hlavový most s měkkým polstrováním zase zajistí, že sluchátka na hlavně ani neucítíte. 40 mm měniče zvuku s vysokou citlivostí vykreslují každý tón do nejmenšího detailu. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 20 Hz do 22 kHz a citlivost je velmi slušných 98 dB. Frekvenční charakteristika připojeného mikrofonu, který lze zvednout, pokud není používán, aby nepřekážel, dosahuje 50 Hz až 10 kHz, což přesně vystačí pro účely komunikace mezi hráči.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení