Menu

Herní desky MSI v prodeji

02.04.2013 11:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Herní desky MSI v prodeji

Herní desky MSI v prodeji | foto: CHIP

Společnost MSI dnešním dnem uvádí na trh kompletní řadu svých základních desek MSI GAMING určených speciálně pro hráče. Desky s novým designem byly veřejnosti poprvé představeny na veletrhu CeBIT 2013.

Spolu s nedávno představenými herními grafickými kartami MSI jsou desky základem pro stavbu výkonných a stabilních PC pro všechny hráče a nadšence. Podle výrobce jsou herní desky MSI Z77 GAMING navrženy tak, aby měly co nejmenší zpoždění a co nejrychlejší odezvu na vstupní zařízení (myš, klávesnice a headset). Desky mají místo pro víc grafik a špičkovou integrovanou zvukovku.

Základní deska MSI Z77A-GD65 GAMING je TOP model celé série herních základních desek. Je napěchována všemi herními funkcemi a technologiemi, jako je inteligentní rychlá síťovka Killer, zvukovka Sound Blaster Cinema pro realistický prostorový zvuk i se stereo sluchátky a optimalizace pro více grafických karet s podporou Triple GPU. Nechybí ani řada nástrojů pro přetaktování, jako OC Genie 2.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení