Menu

Herní klávesnice

11.02.2017 07:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní klávesnice

Herní klávesnice | foto: CHIP

Nová herní klávesnice HyperX Alloy FPS společnosti Kingston Technology navržená speciálně pro hráče nabízí minimalistický vzhled, bytelnou kovovou konstrukci, FPS Cherry MX spínače a dynamické efekty podsvícení. 

Alloy FPS 

Plnohodnotná mechanická klávesnice zabírá na stole minimum místa. Rám má postavený z pevné ocelové slitiny a má vestavěný tzv. Game mode, který vypíná systémové klávesy (například Windows key), aby se předešlo přerušení hry jejich nechtěným zmáčknutím. Dále podporuje anti-ghosting systém a plný N-Key rollover, proto nezáleží, jaký počet kláves a v kterém pořadí zmáčknete. Je na ní umístěný dostupný USB nabíjecí port a dodává se s náhradními klávesami WSAD a 1234 v červené barvě, má odpojitelný kabel k připojení do počítače a měkké pouzdro pro transport. Prodává se za doporučenou cenou 3199 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení