Menu

Herní konzole už nejen s gamepadem

27.12.2018 10:58 | Milan Loucký + Přidat komentář
Herní konzole už nejen s gamepadem

Herní konzole už nejen s gamepadem | foto: CHIP

Genesis Tin 200 je revoluční adaptér, který umožňuje použití myši a klávesnice s konzolemi PS4, PS3, Xbox One a Nintendo Switch.

Genesis Tin 200 nejen usnadňuje hru a výrazně zvyšuje herní zážitek, ale umožňuje také hraní herních titulů, které byly dosud hratelné jen pomocí gamepadu. Adaptér stačí jednoduše připojit dle návodu, bez nutnosti instalace jakéhokoliv softwaru nebo dodatečné konfigurace. Jde o malý adaptér, který poskytuje velké množství možností. Použití myši a klávesnice s konzolemi usnadní hru a zajistí náskok před soupeři. Pomocí adaptéru zapojíte do hry větší množství ovládacích kláves, které umožňují nejen preciznější pohyb a zamíření, ale i rychlejší reakci.

Trh her a herních příslušenství se neustále vyvíjí, proto byl adaptér Genesis Tin 200 naprojektován s ohledem na budoucí vývoj v tomto segmentu. Adaptér umožňuje aktualizaci firmwaru prostřednictvím USB (vyžaduje se počítač). V současnosti jsou klávesy přiřazeny automaticky, připravovaná aktualizace firmware pak umožní ruční nastavení podle vlastních preferencí.

Adaptér je kompatibilní s většinou zařízení dostupných na trhu.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení