Menu

Herní myš Logitech G502 dostala nový revoluční snímač HERO 16K

03.09.2018 07:38 | Milan Loucký + Přidat komentář
Herní myš Logitech G502 dostala nový revoluční snímač HERO 16K

Herní myš Logitech G502 dostala nový revoluční snímač HERO 16K | foto: CHIP

Herní myš Logitech G502 HERO je modernizovanou verzí ikonické herní myši Logitech G502. Nová myš si navenek zachovává stejný charakteristický stylový tvar jako originál, uvnitř ji však vylepšují progresivní technologie.

Kromě exkluzivního podsvícení Logitech G LIGHTSYNC RGB, 11 programovatelných tlačítek, pěti přídavných závaží a opleteného kabelu dostala navíc revoluční snímač Logitech G HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K, který je aktuálně nejvýkonnějším a nejpřesnějším snímačem na trhu. Celosvětově nejprodávanější herní myš se tak stala ještě lepší.

Vylepšená herní myš G502 HERO se pyšní špičkovým snímačem HERO 16K, který vyniká rychlostí, přesností a citlivostí. Je to dosud nejvýkonnější a nejpřesnější herní snímač, jaký kdy společnost Logitech vyrobila. G HERO 16K má novou optiku a vylepšený trasovací algoritmus, který zajišťuje mimořádně precizní sledování polohy bez akcelerace, vyhlazování nebo filtrování v celém rozsahu rozlišení. Dokáže snímat rychlostí přes 400 IPS a pracovat s rozlišením až 16 000 DPI s přesností na jeden pixel.

Každý prvek Logitech G502 HERO byl navržen tak, aby se dal přizpůsobit různým herním stylům. Myš má 11 tlačítek, pro která lze naprogramovat potřebné příkazy a makra pomocí Logitech Gaming Software (LGS), pět 3,6g závaží k přizpůsobení hmotnosti a dva režimy fungování rolovacího kolečka. Podsvícení je možné vybírat přibližně z 16,8 milionu barev pomocí technologie Logitech G LIGHTSYNC RGB. Interní paměť uchovává až pět profilů, takže spolu s myší si můžete vzít kamkoli i svoje vlastní nastavení.

Díky zachování stejného ikonického tvaru jako má originál, pogumovaným plochám a inovovanému opletenému kabelu nabízí Logitech G502 HERO uživatelům maximální komfort, příjemné ovládání a vynikající funkčnost při dlouhých herních kláních. Vylepšené mechanické spínače myši vznikly ve spolupráci s firmou Omron, mají extrémní rychlou reakci na stisknutí a vydrží až 50 milionů sepnutí. Celkovou hmotnost myši Logitech G502 HERO a její těžiště je možné upravit vhodným rozmístěním dodávaných závaží.

Cena a dostupnost

Herní myš Logitech G502 HERO v černé barvě by měla být k dostání v říjnu 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 2299 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení