Menu

Herní myš pro všechny

12.07.2018 16:14 | Milan Loucký + Přidat komentář
Herní myš pro všechny

Herní myš pro všechny | foto: CHIP

Společnost Cooler Master uvádí na trh ergonomickou myš pro praváky i leváky CM310.

„Vyvinuli jsme novou myš pro hráče, která si zakládá na pohodlném symetrickém designu s RGB podsvícením a přívětivé ceně. Její skvělý vzhled a výkon zaručují také podsvícené linie podél celé myši a výkonný senzor s 10 000 DPI,“ říká Bryant Nguyen, generální manažer pro periferie.

Cooler Master CM310 disponuje optickým senzorem s rozlišením 10 000 DPI a na svém těle nabízí dvě snadno dostupná tlačítka pro optimalizaci citlivosti (DPI) a pro změnu efektu podsvícení. Je vyhotovena v symetrickém tvaru se speciálně tvarovanými pogumovanými bočnicemi a kalibrovanou hmotností 100 g. Součástí je i 5 přednastavených režimů RGB podsvícení jdoucího podél celého těla myši.

Cooler Master CM310 bude k dispozici koncem července za doporučenou koncovou cenu 949 Kč v České republice a 29,99 euro na Slovensku.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení