Menu

Herní notebook Lenovo IdeaPad Y700

17.12.2015 15:19 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní notebook Lenovo IdeaPad Y700

Herní notebook Lenovo IdeaPad Y700 | foto: CHIP

Notebook Lenovo IdeaPad Y700 se prodává v několika konfiguracích a vybrané modely mají 3D kameru Intel RealSense a dotykový Ultra HD matný displej. Full HD Obraz a výkon doplňují JBL reproduktory.

Lenovo IdeaPad Y700 je nové zařízení pro herní nadšence z řady Y. Nabídne kromě neotřelého vzhledu, vysokého výkonu a zvuku reproduktorů JBL také dotykový Ultra HD displej nebo 3D kameru Intel RealSense. Displej má rozlišení Full HD a uživatelé si mohou vybrat také zařízení s Ultra HD (3840 x 2160) 16:9 IPS matným displejem a možností dotykového ovládání. Pozornosti určitě neunikne ani červeně podsvícená klávesnice s dvěma úrovněmi jasu.

lenovo-ideapad-y700-02-nahled

Nejdůležitější součástí herního notebooku je kombinace procesoru a grafické karty, která zajistí dostatečný výpočetní a grafický výkon i pro náročné hry. Lenovo IdeaPad Y700 je dostupný v celé řadě konfigurací. Uživatelé si mohou vybrat nejnovější procesory šesté generace Intel Core i7 a i5 nebo čtyřjádrové procesory AMD, stejně jako zvolit mezi grafickou kartou NVIDIA GTX 960M či AMD R9.

Uživatele, kteří vytváří svůj vlastní digitální obsah, také potěší integrovaná HD webkamera a dva vnitřní mikrofony Digital Array. Vybrané modely IdeaPad Y700 jsou navíc vybaveny 3D kamerou Intel RealSense, která nabídne širší možnosti ovládání notebooku prostřednictvím výrazů obličeje a gest prováděných rukou a zároveň posune hry, zábavu a videohovory na novou úroveň. Notebook Lenovo IdeaPad Y700 je na českém trhu dostupný za cenu začínající na 29 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení