Menu

Herní notebook Lenovo Legion Y520

20.03.2017 11:12 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní notebook Lenovo Legion Y520

Herní notebook Lenovo Legion Y520 | foto: CHIP

Do nové herní řady Lenovo Legion s logem velkého „Y“ patří i notebook Legion Y520 s 15,6 displejem s Full HD rozlišením. Cena začíná na 23 999 Kč.

Lenovo Legion Y520 je výkonný a přesto snadno přenosný notebook. Je poháněn až sedmou generací procesorů Intel Core i7. Plynulý chod zajistí grafická karta až NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti v kombinaci s operační pamětí až 16 GB DDR4.

Spouštění systému a načítání her je rychlejší díky až 512GB úložišti SSD PCle. Nebo si můžete vybrat konfiguraci s 2TB pevným diskem, případně i model osazený HDD i SSD diskem. Lenovo Legion Y520 je volitelně vybaven červeně podsvícenou klávesnicí, kterou hráči ocení při horším osvětlení v místnosti nebo při nočním hraní her. Klávesy mají zdvih 1,7 mm.

S tělem tenkým 2,58 cm a hmotností 2,4 kg se pohodlně vejde do tašky nebo batohu. Disponuje pláštěm odolným proti zašpinění. Vedle vysokého výkonu, rychlosti grafiky a pohodlí při používání je však pro herní nadšence důležité i chlazení počítače. Systém ventilátorů v blízkosti grafické karty a procesoru udržuje teplý vzduch v pohybu, zatímco zadní tepelné větrací otvory se ho zbavují. Herní notebook Lenovo Legion Y520 je u nás dostupný za cenu od 23 999 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení