Menu

Herní stůl a podložka pod křeslo

06.11.2018 10:57 | Milan Loucký + Přidat komentář
Herní stůl a podložka pod křeslo

Herní stůl a podložka pod křeslo | foto: CHIP

Společnost Trust uvádí na trh speciální stůl určený hráčům a ochrannou podložku pod křeslo.

Trust GXT 711 Dominus

Robustní stůl s pevnou železnou konstrukcí nabízí výškově nastavitelné nožičky a 116 cm širokou MDF desku s vysoce kvalitním PU povrchem. Ergonomicky vykrojená deska poskytuje ideální tvar pro pohodlnou pozici předloktí a zápěstí. Otvor ve stole s krytkou a dva dodávané úchyty usnadní vedení kabelů. Stůl disponuje drátěnými držáky na sluchátka a pití. V balení je k dispozici také červený a maskáčový design samolepek umožňující přizpůsobení desky stolu podle vlastních preferencí.

Trust GXT 711 Dominus Gaming Desk je k dispozici za doporučenou cenu 4199 Kč v České republice a 159,90 euro na Slovensku.

Trust GXT 715 Chair Mat

Černá podložka s rozměry 99 x 120 cm zamezuje poškrábání podlahy, opotřebení koberce od kancelářské židle, respektive herního křesla, nebo jiného znečištění, například polití. Její odolný tvrzený povrch umožňuje plynulý pohyb židle po dlouhou dobu.

Trust GXT 715 Chair Mat je k dispozici za doporučenou cenu 999 Kč v České republice a 39,90 euro na Slovensku.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení