Menu

Herní tablet Predator 8

03.09.2015 14:39 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní tablet Predator 8

Herní tablet Predator 8 | foto: CHIP

Po výkonných herních počítačích řady Predator má Acer v nabídce i speciální herní tablet. Je založen na Androidu a má výkonný procesor, čtveřici reproduktorů a 8“ Full HD displej.

Společnost Acer na výstavě IFA představila svůj první herní tablet Predator 8 GT-810. Elegantní tablet GT-810 z kartáčovaného hliníku je poháněn nejnovějším procesorem Intel Atom x7 (s grafikou Intel HD Graphics), systémem Android 5.1 a bezdrátovou technologií 2x2 MIMO.

Tablet má kvalitní Full HD IPS displej (1 920 × 1 200 px)  a Predator Quadio, neboli čtveřici vepředu umístěných reproduktorů s virtuálním prostorovým zvukem. Aplikace Predator MediaMaster umožňuje volitelná nastavení zvuku a obrazu pro standardní použití, přehrávání filmů, hudby a hraní her. Například v herním režimu se zvýší rádius prostorového zvuku, saturace barev a celkový kontrast, zatímco ve filmovém režimu jsou basy nastaveny na střední úroveň a naopak posíleny jsou úrovně černé barvy na displeji pro vyšší detaily.

Pochlubit se může i technologií TacSense, která vylepší hru o hmatovou zpětnou odezvu. Tenký a lehký Predator 8 má tloušťkou 8,7 mm a váží jen 350 gramů. S kapacitou vnitřního úložiště až 64 GB a možností jeho rozšíření pomocí microSD karty až na 128 GB mají hráči dostatek prostoru na to, aby své hry, filmy a hudbu mohli mít všude s sebou. Acer pro svůj herní tablet Predator 8 nabídne řadu volitelných doplňků, jako jsou kryty, ochranné obaly, stylus, cestovní nabíječka, adaptér SlimPort nebo herní headset.

Acer Predator 8 GT-810 se bude prodávat v listopadu za cenu od 9 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení