Menu

HP představilo nové nástroje pro zlepšení spolupráce pracovních skupin

22.03.2013 00:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
HP představilo nové nástroje pro zlepšení spolupráce pracovních skupin

HP představilo nové nástroje pro zlepšení spolupráce pracovních skupin | foto: CHIP

Novinky pomohou organizacím dosáhnout efektivnější a agilnější spolupráce pracovních týmů a urychlit práci na projektech.

Hlavní novinku představuje inovované řešení HP Agile Manager, které sjednocuje a podporuje spolupráci jednotlivých pracovních skupin prostřednictvím podrobného přehledu o dílčích úkolech, metrikách, aktuálním vývoji a pokrocích daných projektů, ať už uvnitř jediné skupiny nebo více geograficky oddělených týmů v rámci celého podniku.

HP Agile Manager také umožňuje organizacím zjednodušit plánování a řízení kapacit jednotlivých pracovních týmů, zvýšit povědomí o kvalitě aplikací prostřednictvím pokročilé analýzy zdrojového kódu a zlepšit „viditelnost“ jednotlivých projektů – včetně podpory aktualizací v reálném čase – díky přehledným softwarovým panelům, které obsahují i metriky a klíčové ukazatele výkonnosti.

Druhou novinkou je nástroj HP Performance Anywhere pro měření a řízení výkonnosti aplikací, který je nyní dodáván jako služba. Proaktivně řeší problémy ohrožující úroveň výkonu aplikací ještě před tím, než mohou reálně nastat a ohrozit chod organizací nebo poskytované služby. Nástroj HP Performance Anywhere dokáže monitorovat běh jakékoli aplikace založené na webovém, cloudovém nebo mobilním prostředí a díky poskytování formou služby nabízí zlepšení výkonu aplikací při současném snížení počátečních nákladů a složitosti implementací.

Zdroj: TZ HP.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení