Menu

Hravé myši od Microsoftu

21.08.2012 09:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Hravé myši od Microsoftu

Hravé myši od Microsoftu | foto: CHIP

Nová „umělecká“ řada stylových myší Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition má ergonomický tvar, styl a design od světových průmyslových designérů. Najdete na nich květiny, ornamenty či hravou grafiku.

Stylové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 jsou určeny nejen pro práci v kanceláři, ale díky kompaktním rozměrům se hodí na cesty. Díky technologii Blue Track jsou tyto myši použitelné na téměř jakémkoli povrchu - na lavičce v parku, na sedadle ve vlaku či na desce kuchyňské linky.

Kromě originálního designu má tato řada i praktické vlastnosti. Například miniaturní USB přijímač, který po zasunutí do notebooku nepřekáží a myš tak stačí pouze vyndat a používat. Díky tomu je vždy v pohotovostním režimu a připravena k práci. Jedna baterie vystačí podle výrobce až na osm měsíců provozu. Myši jsou určeny pro praváky i leváky.

Nové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition bude možné zakoupit od září v pěti nových barevných designech u prodejců elektra za doporučenou cenu 659 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení