Menu

Oblíbená kultovní hra je ke stažení zdarma: trocha nostalgie s Minesweeperem

21.09.2019 07:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Oblíbená kultovní hra je ke stažení zdarma: trocha nostalgie s Minesweeperem

Oblíbená kultovní hra je ke stažení zdarma: trocha nostalgie s Minesweeperem | foto: CHIP

Původně byl někdejší kult vyvinut pro Windows 3.1 a dlouho se těšil velké oblibě. Aktuálně si můžete Minesweeper Pro stáhnout ve verzi pro Android. Zdarma.

Vedle karetní hry Solitaire jde pravděpodobně o jednoho z velkých klasiků rané éry Windows na počátku let 2000. Kultovní Minesweeper už ve standardizovaných Windows není k dispozici. Nicméně s dobou se posunul a momentálně si jej můžete stáhnout na smartphony.

Pokud občas zalitujete, že už si nemůžete zkrátit chvíli nebo se jen rozptýlit hledáním min, můžete se k Minesweeperu vrátit. V obchodu Google Play je hra momentálně k dispozici k bezplatnému stažení pro platformu Android.

Minesweeper Pro – Android App 1.2.6 dobrý
Klasická kultovní hra v klasickém designu je k dispozici pro platformu Android. stáhněte si

Jak Minesweeper Pro na Androidu funguje

minesweeper

Androidová verze klasiky pro Windows nenabízí jen různé úrovně obtížnosti, ale také rozličný vzhled.

Buďme upřímní: Minesweeper Pro opravdu grafikou zrovna neoplývá a i dvě další přidané možnosti vzhledu pro Android na tom nic nemění. Hra má ale své nestárnoucí kouzlo a stále připomíná své začátky ve Windows.

Cílem hry je odkrýt omezený prostor s náhodně rozmístěnými minami. Pokud na skryté pole rychle klepnete, odhalí se a pokud je na něm umístěna mina, hra končí. Pokud ne, zobrazí se číslo, které určuje, kolik min se nachází v osmi sousedních polích. Dlouhým dotykem označíte pole kde se domníváte že je mina umístěna. Označí se praporkem. Vyhrajete ve chvíli, kdy odhalíte všechna skrytá pole a nevybuchne při tom žádná mina.

Klasika přináší zábavu na smartphonech

Dnešní svět mobilních her vybavených bohatou grafikou je jiný. Nicméně pro rychlé rozptýlení na mobilu je Minesweeper ideální zábavou s nádechem retra. Pro všechny uživatele, kteří chtějí zavzpomínat na počátky Windows, jde o povinnost. Ostatní se u ní bezpochyby dobře pobaví.

Pozn.: náš příspěvek odráží momentální stav v Obchodu Play, který se může změnit. Prosíme při downloadu se přesvědčte, zda je nabídka bezplatného stažení stále platná. Mimo akci je cena hry 36,99 Kč.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení