Menu

HUAWEI E5830s

11.08.2011 13:34 | Redakce Chip + Přidat komentář
HUAWEI E5830s

HUAWEI E5830s | foto: CHIP

Jak sdílet 3G internet ze SIM karty přes Wi-Fi? Třeba s tímto modemem.

Mobilní Wi-Fi HUAWEI E5830s je určen pro všechny, kteří chtějí být v neustálém spojení s celým světem. Internetové připojení je možné pomocí jediného dotyku - kromě atraktivního designu disponuje uvedený model Wi-Fi repeatrem pro zesílení signálu, či slotem pro paměťovou microSD kartu, na kterou lze ukládat data. Mobile Wi-Fi umožňuje připojení až pro 5 uživatelů a zároveň je možné nastavit přístupová práva pro uživatele internetu i sdílení obsahu na paměťové kartě. Aktuální stav připojení budete mít neustále pod kontrolou na přehledném stavovém OLED displeji.

Mobilní Wi-Fi umožní pohodlný přístup k internetu v domácnosti z osobního počitače, mobilního telefonu, herní konzole, fotoaparátu, PDA (palmtopu) či MID (multimediálního) digitálního televizoru, ať už jste v domě na jakémkoli místě. A pokud patříte k těm, kteří jsou často na cestách a ocení pohodlné ovládání a plně bezdrátové připojení k internetu, můžete nechat Mobilní Wi-Fi uloženou jen tak v kapse a přesto zůstanete ve spojení s celým světem.

Recenzi modemu najdete v Chipu 9/2011, který vychází 26. srpna.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení