Menu

Huawei Honor: Vyšší třída smartphonu od čínského výrobce

17.11.2011 10:07 | Redakce Chip + Přidat komentář
Huawei Honor: Vyšší třída smartphonu od čínského výrobce

Huawei Honor: Vyšší třída smartphonu od čínského výrobce | foto: CHIP

Společnost HUAWEI uvádí svůj nejnovější smartphone s operačním systémem Android 2.3 - HUAWEI HONOR. Jedná se o elegantní, 10,9 mm tenký výkonný telefon s 4palcovým kapacitním displejem vážící 140 gramů.

HUAWEI HONOR je vybaven  1,4 GHz procesorem, 8 megapixelovým fotoaparátem s podporou HDR a 2 megapixelovou přední VGA kamerou. Tento ultratenký smartphone disponuje 16 milióny barev na HD displeji s vysokým rozlišením 16:9 se 4palcovou FWVGA kapacitní dotykovou obrazovkou.  Největší předností smartphonu HONOR je baterie 1900 mAh, díky které vydrží být telefon aktivní až tři dny na jedno nabití


HUAWEI HONOR bude dostupný začátkem příštího roku ve dvou barevných provedeních, v černé a bílé. Předpokládaná maloobchodní cena se bude pohybovat pod hranicí 9.000,- Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení