Menu

HyperX rozšiřuje řady DDR4 pamětí Predator a Predator RGB

22.08.2018 11:03 | Milan Loucký + Přidat komentář
HyperX rozšiřuje řady DDR4 pamětí Predator a Predator RGB

HyperX rozšiřuje řady DDR4 pamětí Predator a Predator RGB | foto: CHIP

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology, ohlásila rozšíření svých sérií Predator DDR4 RGB a Predator DDR4.

Predator DDR4 RGB je nyní dostupný v rychlostech do 4000 MHz a HyperX Predator DDR4 je nyní dostupný až do velikosti 128 GB a frekvencích do 4133 MHz. Paměti HyperX jsou navržené hráče, nadšence a extrémně výkonné počítače.

Nové paměti Predator DDR4 RGB a Predator DDR4 jsou navržené pro použití v sestavách s nejnovějšími procesory společností Intel a AMD. Oba produkty mají připravené Intel XMP profily optimalizované pro lepší výkon. HyperX Predator DDR4 RGB je samozřejmě vybaven LED světelným páskem s plynulým přechodem RGB efektů. Paměti jsou kompatibilní se softwarem pro ovládání podsvícení od většiny výrobců, včetně ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync a Asrock Polycom RGB. Další informace ohledně kompatibility programu na ovládání podsvícení a základních deskách naleznete na webových stránkách jednotlivých výrobců základních desek.

HyperX Predator DDR4 tak přináší paměti s vysokou frekvencí a nízkým časováním při velikosti od 4 GB do 16 GB v jediném modulu a v kitech dvou, čtyř nebo osmi pamětí o celkové velikosti 16 GB, 32 GB, 64 GB a 128 GB. Všechny moduly jsou testované při výrobě a mají doživotní záruku. Paměti Predator DDR4 přináší to nejlepší z obou světů, extrémní výkon i špičkovou spolehlivost.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení