Menu

Inkoustové multifunkce pro menší firmy

11.11.2011 10:48 | Redakce Chip + Přidat komentář
Inkoustové multifunkce pro menší firmy

Inkoustové multifunkce pro menší firmy | foto: CHIP

Společnost Epson přichází s přírůstky do vybavení drobných podnikatelů – jde o tři nové multifunkční tiskárny Stylus Office BX305FW Plus, BX630FW a BX935FWD. Nabízejí tisk, skenování, kopírování a faxování a také široké možnosti připojení.

Modely BX630FW a BX935FWD nabízí vysokou rychlost tisku a velké zásobníky papíru s předním plněním (odpadá nutnost častého doplňování papíru). Všechny modely této řady jsou navíc vybaveny rychlým automatickým podavačem dokumentů, který umožňuje rychlé skenování, kopírování i faxování.
Podle výrobce v porovnání s některými laserovými tiskárnami lze u těchto tiskáren uspořit až 50 % nákladů na tisk jedné stránky. Finance šetří samostatné zásobníky inkoustu DURABrite – stačí totiž vyměnit jen spotřebované barvy. Model BX935FWD navíc podporuje oboustranný tisk, umožňuje tak snížení spotřeby papíru.
Modely BX630FW a BX935FWD lze připojit po síti LAN i Wi-Fi a díky aplikaci Epson Connect je lze snadno použít k bezdrátovému tisku ze smartphonů a tabletů. Navíc lze tisknout z libovolného místa na světě – stačí zaslat dokumenty a obrázky emailem přímo do tiskárny.
Tiskárny Epson Stylus Office BX305FW Plus, BX630FW a BX935FWD budou v prodeji během měsíce listopadu 2011 za doporučenou maloobchodní cenu od 2 490 Kč, 3 864 Kč respektive 6 090 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení