Menu

Inovovaná řada HP Pavilion s technologií Beats Audio

23.05.2011 09:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Inovovaná řada HP Pavilion s technologií Beats Audio

Inovovaná řada HP Pavilion s technologií Beats Audio | foto: CHIP

Nové modely notebooků Pavilion nabízejí podle HP to nejlepší pro domácí zábavu. Mají nový systém chlazení a zabezpečení pomocí HP SimplePass.

Nové notebooky HP Pavilion mají vyspělý audio systém, zajímavý design a odolné tělo ze slitin hliníku a dalších kovů. Byl u nich použít nový systém chlazení HP CoolSense a systém zabezpečení dat HP Simple Pass.

Notebooky Pavilion dv6 a dv7 jsou vlajkovými loděmi inovované modelové řady HP Pavilion. Nabízí výkon, zábavu, ale i bezpečnostní funkce. Stylové designové prvky převzaly z řady HP ENVY včetně technologie Beats Audio. Notebooky se také mohou pochlubit webkamerou HP TrueVision HD a zabudovanými kvadrofonními reproduktory.

Systém Beats Audio, který vytvořili hudební producenti Dr. Dre a Jimmy Iovine, reprodukuje digitální hudbu s „emočním rozměrem“.  Hudba a další audio nahrávky tudíž znějí při poslechu do sluchátek či přes reproduktory tak, jak jejich tvůrce zamýšlel. HP Pavilion dv6 a dv7 mají také nově zabudované optimalizované kvadrofonní reproduktory a model dv7 i subwoofer pro větší hloubku a sílu zvuku.

Notebooky mají digitální displej s technologií Bright View - HP Pavilion dv6 o úhlopříčce 39,6cm (15,6”) a dv7 o úhlopříčce 43,9cm (17,3”).

Technologie HP CoolSense v sobě kombinuje hardware a inteligentní software pro chlazení, díky nimž notebook vydává méně tepla. Technologie zahrnuje optimální rozvržení vnitřních komponent zajišťující co nejúčinnější odvod tepla a zároveň také softwarový nástroj, který nastaví počítač tak, aby poskytoval dostatečný výkon a zároveň byl co nejlépe chlazen.

Pro ochranu osobních údajů a správu hesel jsou notebooky vybaveny funkcí HP SimplePass, která zajišťuje přístup k online účtům a heslům pomocí snímače otisku prstů. Systém HP ProtectSmart navíc automaticky zamyká pevný disk a chrání tak data v případě nechtěného upuštění notebooku na zem.

HP Pavilion dv6  a dv7 jsou v současné době již v prodeji a jejich cena začíná na 14 490 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení