Menu

IoT lab pro začinající firmy

25.04.2017 11:39 | Josef Mika + Přidat komentář
IoT lab pro začinající firmy

IoT lab pro začinající firmy | foto: CHIP

Internet věcí je trend, který nedává spát investorům a větším firmám. A kde jinde najít ty správné odvážné nápady, než u nových startupů.

Prague Startup Centre, jehož provozovatelem je Czech ICT Alliance, otevřelo přihlašování do inkubačního programu Prague IoT Centre. Ten je určen pro nadějné B2B produkty kombinující hardwarová a softwarová řešení. Jeho cílem je uvedení konkrétní případů do praxe - od samotného nápadu k funkčnímu prototypu, prvním zákazníkům až po mezinárodní distribuční kanály. To celé za 6 až 9 měsíců.
Přihlašování je možné zde, v první fázi se vybere zhruba 8 až10 projektů, které zvolí porota složená ze zástupců partnerů. 
V rámci programu budou mít vybrané projekty možnost zdarma navštěvovat IoT lab v prostorách Prague Startup Centre (palác Adria, Jungmannova 36/31, Praha 1). Budou tam mít k dispozici bohaté funkční vybavení, které
poskytla mezinárodní společnost Conrad, dále BigClown a Prusa Research. Více informací o programu naleznete na www.pragueiotcentre.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení