Menu

IT v pohybu

03.03.2014 16:13 | Josef Mika + Přidat komentář
IT v pohybu

IT v pohybu | foto: CHIP

Od 6. do 9. března se v Praze koná výstava „IT v pohybu“. Chtěla by alespoň zčásti navázat na populární IT výstavy v čele s brněnským Invexem, které již patří minulosti.

IT v pohybu je nový koncept putovní akce, zaměřující se na první představení technologických novinek na českém trhu. Expozice už zaznamenala slušný zájem v rámci Prague Car festivalu v září loňského roku. Letošní jarní díl se bude konat v rámci veletrhu Motocykl a dává si za úkol prezentovat českému publiku informační trendy a nové produkty. Za celou akcí stojí společnost Mironet, jeden z hlavních e-shopů v ČR.

itvpohybu

Expozice významných IT firem v Holešovicích

Prezentace budou vedeny dvojí formou − sérií populárně-naučných přednášek a klasickou stánkovou výstavou, kde si návštěvníci budou moci čerstvé technologie prohlédnout zblízka. Mezi vystavovateli a přednášejícími budou například zástupci společností Acer, Asus, Brother, Lenovo, HP, Nikon, Samsung, Telefónica, Xiaomi nebo ZTE. Pro návštěvníky bude asi vítaná možnost si vyzkoušet nejvýkonnější smartphone na světě Xiaomi Mi3 a další čerstvé světové novinky, z nichž některé byly prezentovány na výstavě MWC v Barceloně.

V případě úspěchu hodlají organizátoři výstavu pořádat pravidelně 2× ročně (na jaře a na podzim).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení