Menu

Jarní Zoner Photo Studio

11.03.2021 09:42 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Jarní Zoner Photo Studio

Jarní Zoner Photo Studio | foto: screenshot Zoner Photo Studio X

Všestranný program pro správu a úpravu fotografií Zoner Photo Studio X v jarní aktualizaci přináší řadu nových možností u tvorby videí nebo rychlejší úpravy také díky přidaným klávesovým zkratkám.

V jarní aktualizaci se tvůrci zaměřili na lepší tvorbu videí. Kromě střihu je nyní možné upravovat i samotný obraz klipů. Přibyl panel Editace obrazu s posunem vyvážení bílé nebo parametry expozice. Uživatel navíc bude nadále pracovat v prostředí, které zná z modulu Vyvolat. Nově lze také kopírovat úpravy mezi klipy, srovnávat verze před a po nebo hromadně aplikovat úpravy na větší počet klipů. Na rychlost se vývojáři zaměřili i u fotografií.

copy-of-08-hotovo-nahled

Zoner umí nově rozmazat pozadí fotografie. To se hodí napříkald pro vložení na Instagram. Zdroj: screenshot Zoner Photo Studio

Pokud chce uživatel upravit velké množství snímků, třeba na svůj web, stačí vylepšit jeden snímek a na další ve složce už úpravy přenese ze schránky pomocí nového tlačítka. Jarní aktualizace přinesla i snadnější porovnání detailů na fotkách, hlídání změn v katalogu i lepší podporu Microsoft OneDrive.

copy-of-05-rozlozeni-nahled

Snadnější porovnání fotografií v novém Zoneru. Zdroj: screenshot Zoner Photo Studio X

Přibylo také stylové rozmazání pozadí. Uživatel tak například může vytvořit čtvercový formát s rozmazaným pozadím na pár kliknutí a navíc hromadně. Novinkou, která ušetří čas a nervy nejednomu fotografovi, je zobrazení fotek ze Zoneramy přímo na vlastním blogu či webu.

| Zdroj: YouTube/ZonerPhotoStudio

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení