Menu
CHIP Speedtest

Ještě před Galaxy S11: továrně vybaven Androidem 10 bude jako první jiný typ Samsungu

09.12.2019 07:15 | Jiří Palyza
Ještě před Galaxy S11: továrně vybaven Androidem 10 bude jako první jiný typ Samsungu

Jako první model s továrně nastaveným Androidem 10 bude Samsung dodávat nejnovější typ svého smartphonu. Přesto to nebude případ Galaxy S11. U něj si budeme muset ještě počkat.

Jakmile se objeví nový typ vlajkové lodi od Samsungu, bude disponovat předem instalovaným Androidem 10. Tradičně to výrobce dělal vždy pouze s novými modely této řady. Všechna ostatní zařízení musela být aktualizována až po zakoupení, protože se prodávala s předchozí verzí Androidu.

Galaxy S11 ale průkopníkem nové verze Androidu nebude, navzdory očekávání mnoha uživatelů. Předběhne ho jiné zařízení ze stáje Samsungu, o němž detailní informace ještě nebyly oznámeny. Podle uniklých informací z minulého týdne by se uživatelé mohli nejnovější verze mobilního operačního systému dočkat u jiné modelové řady, kterou má být Note 10 Plus.

Galaxy Note 10 Plus 5G: pro T-Mobile USA s předinstalovaným Androidem 10

samsungandroid101

Samsung Galaxy S11 nebude první smartphone výrobce s továrně instalovaným Androidem 10.

Jak potvrdil ředitel T-Mobile pro kreativní obsah a sociální média, Desmond Smith, Samsung Galaxy Note 10+ 5G bude prvním zařízením Samsungu, dodávaným se systémem Android 10. V tomto regionu byl smartphone prodáván se systémem Android 9. Speciální verze mobilního telefonu pro T-Mobile se dodává v USA už s novou verzí mobilního operačního systému.

Zda se v Evropě včetně České republiky objeví aktualizovaná verze Samsung Galaxy Note 10+ 5G nebo si budeme muset počkat na aktualizovaný Galaxy S11, není v tuto chvíli známo. Společnost Samsung nedávno vydala plán aktualizací Androidu 10 pro mnoho dalších chytrých telefonů řady Galaxy. Přehled termínů uvolňování updatů pro jednotlivé typy mobilních telefonů najdete také na webové stránce android authority.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení