Menu

Jízdenka v mobilu snadno na tři kliknutí

18.11.2013 09:28 | Redakce Chip + Přidat komentář
Jízdenka v mobilu snadno na tři kliknutí

Jízdenka v mobilu snadno na tři kliknutí | foto: CHIP

Patříte k těm, kteří si nemůžou pořídit SMS jízdenku kvůli blokovaným premium SMS službám? Aplikace SEJF je řešením právě pro vás!
– KOMERČNÍ SDĚLENÍ –

V Praze a dalších třech městech ČR (25. 11. přibude již páté z velkoměst) je nyní možné cestovat městskou hromadnou dopravou s elektronickou jízdenkou zakoupenou prostřednictvím aplikace Sejf. Uživatelské rozhraní Sejfu je přehledné, ovládání aplikace intuitivní. Uživatelský komfort zvyšuje i smysluplné využití nativních funkcí smartphonů, geolokace např. nasměruje uživatele přímo do nabídky relevantních tarifů. Další praktickou funkcí je možnost přidávání jednotlivých položek do oblíbených. Pokud tedy cestující využívá konkrétní tarif častěji, proces zakoupení jízdenky si tím zjednoduší na pouhá tři kliknutí. Po zaplacení se do Sejfu uloží jízdenka s unikátním kódem. Tento kód slouží především ke kontrole u revizora, je ale zároveň užitečný i jako identifikační údaj pro vytištění daňového dokladu.

Postup nákupu jízdenky

jizdenka-1-nahled jizdenka-2-nahled jizdenka-3-nahled
Kliknu na ikonu uloženou homepage Napíšu svůj PIN a kliknu na „Zaplatit“ …a jízdenku mám v mobilu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení